İptal ve İade

Garanti Şartları

Sitemizden satılan tüm ürünler üretici/ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Satın alınan ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden göstererek iade edebilirsiniz. Ancak ürünü teslim ederken ürünün faturası, iade formu, ürünün kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslimi gerekmektedir. Bu kurallardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmez. Ürünün, iade şartlarına uygun şekilde iade edilmesi hâlinde ürün tutarı iade edilir. Yapılan iadenin hesabınıza yansıması ise çalıştığınız bankaya göre 1-3 hafta sürmektedir. Havale ile yapılan ödemeler ise en geç bir hafta içinde hesaba yansımaktadır.
Ürünü göndermeden önce iade talebinizi www.barkodkitap.com sitesindeki "İletişim" altındaki "Konular" kısmından "İade Formu"nu seçin, gerekçenizi de belirterek bize ulaştırın. Akabinde, ürün iade formu e-posta adresinize gönderilecektir. Bu formu doldurarak bize göndermeniz gerekir.
Bu form, Teknik Servis Departmanı tarafından incelenerek tarafınıza onay verilecektir. Bu onayı aldıktan sonra ürünü iade ediniz.
İade edilecek ürünleri onayı aldıktan hemen sonra Teknik Servis Departmanına gönderiniz. Belirtilen kargo firması ile gönderilen iade ürünler için kargo ücreti alınmaz. Diğer kargo firmaları ile yapılacak karşı ödemeli gönderimler kabul edilmez, bu tip gönderimlerde kargo ücreti gönderene aittir.

İade Şartları

Dikkat: Siparişinizle ilgili her tür iletişiminizde mutlaka sipariş numaranızı bildiriniz.